Věštba on-line ano, nebo ne?

04.09.2015 15:04

O on-line výkladech se vždy vedly vášnivé diskuze. Někomu stačí to málo informací, co zde na netu získá a jiný potřebuje znát vše, především to, s kým má tu čest. Ne vždy víte, kdo je na druhé straně, zda dospělý člověk nebo "malá holka"(psychicky).
    Pak tu máme samotný výklad... Je rozdíl v tom, když to někomu řekneme a když je to napsané(byť stejně). Nevýhoda v tomto on-line výkladu je, jak to lidé vnímají; Většinou tak, že "Co je psáno, to je dáno" a berou to jako holý fakt, že se to tak prostě musí stát a pak se takovému výkladu nedokážou vzepřít!!! Stále dokola najíždí na stránky, kde je ten jejich výklad a podvědomě se v němutvrzují . Což je samo sebou to nejhorší, co se může stát (pokud je výklad negativní). Můžete si tipnout, co pak následuje... "Obyčejní" lidé jsou jen zvědaví. Netuší jaká moc je ukryta ve věštbě. Dokud je věštba dobrá, tak se jim to líbí a berou to jako trochu štěstí, co je v životě potkalo(čtyřlístek), ale jakmile se střetnou v tváří v tvář špatné věštbě, tak už začnou pomalu uvažovat jinak (pátek 13.). Ten nádherný svět se najednou změní ve velký, temný svět "černé magie". K tomu stačí jen málo, aby se to takto zvrtlo... Pro další příklad nemusím chodit daleko. Bylo pro mě zděšením, kolik lidí si MYSLÍ, VĚŘÍ TOMU A PŘEDÁVAJÍ TO DÁL, že vypadnutí zubu, či nevěsta v černých šatech ve snu znamená smrt. Případně, že mají na ruce "Šalamounův pás smrti" (trest smrti u zločinců). Je těžké je pak přesvědčit o něčem jiném. Podobně je to i s "mladými" vykladači(ne věkem). Jsou jako malé děti, které si hrají se zápalkami(psychikou) a líbí se jim ohýnek (věštění), ale netuší (ještě je to nepotkalo), že to může i zabít, když budou neopatrní.
    Po určité době praxe dojdete na křižovatku a budete si říkat: "Věštím skutečnou budoucnost nebo řídím lidem život???""Udělal jsem dobře, že jsem mu řekl, že nebude šťastný?!""Měl jsem mu při výkladu lhát nebo mu raději neříct nic a místo toho mu pomoci překonat to špatné, co ho v životě čeká?""A co moje karma(osud), jak se to na ni odrazí?""Budu pak s tím člověkem negativně karmicky spojen?""Jak je možné, že už převážně vykládám špatné věci?""Co se stane, když přestanu věštit?" Tyto, či podobné otázky si časem položí asi každý, kdo "čuchl" k výkladům a každý se k nim také postaví jinak...

Takže máme vůbec věštit on-line? Ano nebo ne?