Trocha té motivace, ať nezahálíte

05.08.2018 06:52

Věříme, že si můžeme dělat co chceme, ale život má svá pravidla. Dá nám to, co chceme, až tehdy, jakmile jsme na to připraveni.

Jsme omezeni jen na zdi, které jsme si sami vybudovali.

Člověče, domníváš se, že budeš šťasten, když odejdeš do jiné země, či města? Omyl ať odejdeš kam chceš, všude si vezeš sama sebe. Proto je to takové jaké je - jen dle tebe.

Zasmát se od srdce je paráda, ale umět se zasmát sobě, to je ten nejvyšší level...

Všelijací lidé proplouvají naším životem a je jen na nás, zda půjdou s námi, vedle nás, před námi, či za námi... můžeme jít ve stopách, tak i vlastní ještě neprošlapanou cestou, ale všichni nakonec dojdeme tam, kde jsme začali... jen bohatí o zkušenosti... to jediná nám zůstane... nic jiného a postup někam jinam... nahoru či dolů, to už je jedno..hlavně že to souzní s námi samými... nicméně jsou tu i tzv. obojživelníci, co si myslí, že dají jednu nohu nahoru a druhou nohu dolů a je to cajk... není... to poznají sami... sedět na dvou židlích je jaksi hodně náročné... či do naší situace být rozkročen jak žaba, jednu nohu nahoře a druhou dole.. či ukročit jednou nohou vlevo a druhou vpravo... ano dá se, ale jen do rozštěpu, ale dál už ne... stále jsme omezeni svými vlastními silami i silami universa... někomu se pak totiž může zdát že ho universum drtí (čas , majetek, vztah), ale to není pravda..jen je dotyčný moc roztažen, víc než je zdrávo a tady už pak působí ona záchranná brzda toho vesmírného kolotoče, aby se nezastavil... prostě nás přibrzdí, nebo dočista semele... ale v tomto případě je vina u nás, protože jsme neposlechli moudré... jen si vemte, čeho všeho jsme otroci..ať už věci, tak i vztah... co skutečně potřebujeme??? když pomineme majetek, který zatěžuje, tak přijde na řadu vztah... skutečně máme ten, který je pro nás dobrý??? něco se nevede? proč? zkuste si to napsat na papír v deseti otázkách proč pod sebe... odpovězte na první proč a navažte na zodpovězenou otázku dalším proč... mělo by stačit šest a už můžete vidět jádro pudla... ano, jakmile problém(jakýkoli) zanalizujeme, dáme mu jméno, tak se dá pak dělat víc... ale to už je o následné komunikaci... někdy ani nemusí být třeba, jelikož je to naáš problém... týká se to jen nás, ale jindy je třeba souhra partnerů... otázkou je zda s tím chtějí ve vztahu oba něco dělat, jeden nestačí... a už jsme takto u otrocké lásky... milujeme i když jsem ponižováni..nemůžeme si pomoci..je to v nás... a tak trpíme... ale musíme??? skutečně??? je tak složité sbalit si skývu chleba láhev vody a jít jinam?? říkáte děti.. ale máte se před nimi přetvařovat??? děti jsou naše kopie a učit přetvářku a lhaní jim neprospívá... vím, někdy je to zádrhel s tím odchodem... ale i tak... když se chce dá se vše... a nebo ještě třeba není vhodný čas... tak vydržte, ale hlavně nebu%dte zoufalí, něco se jistě přihodí, když budete věřít v klidnou domácnost...někdo jistě přijde

Neper se se životem, dá ti facku sám...

Když chceš mít vše, buď skromný/á a nauč se nic nechtít. Potom budeš mít rázem vše.

U důležitých věcí neexistuje lepší čas k jejich vykonání, než právě teď.

Život je ozvěna... najdi svůj vnitřní klid a kolem tebe bude jasno a slunečno...

Největší zápas tvého nitra je mezi tím, co víš a mezi tím, co cítíš.

Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.