Pokorná vrba aneb 365 otázek pro život

07.09.2017 16:08Hodně dlouho jsem zvažoval zda vytvořit tuto publikaci. Prvně jsem ti chtěl říci něco o vrbě, ale ne té smuteční, ale pak jsem se rozhodl, že to nechám být. Jen se zamysli nad tím názvem. Proč asi "Pokorná vrba"? Možná na to po čase dojdeš, možná ne... to není na mě, ale na vesmíru, který mi dává pod prsty slova. Sám jsem zvědav, co tu všechno bude a jak se to celé bude vyvíjet.

Ptáš se proč vznikla? Asi proto, že to bylo potřeba. Pokud by vesmír nechtěl, tak nevznikne, nebo myslíš, že ano? Pak taky proto, že nikde nic podobného není. Všichni ti nalívají do mozku to své a nenechají tě myslet samotného/u. Tato publikace je určen právě tobě, aby ses zamyslel/a, pokud chceš nad něčím zauvažovat a máš na to čas i náladu.

Uvědomuji si však jedno, jsem jen nepatrné kolečko v tom vesmírném kolotoči, které prakticky nemá žádný význam, ale až na něj přijde řada, tak bude tím nejdůležitějším ze všech.

Toto platí i pro tebe. Nikdo se nemá povyšovat, ani ponižovat.

Všichni jsme stejně důležití, tak i nepodstatní.

Jen vesmír ví, kdy je na nás řada a do života nám přináší jen to co je třeba, nic víc, nic míň.

Tak aby jsi to i ty unesl/a.

Asi jsem tvůj dlužník z dob minulých... tak asi proto ti tohle píši, aby se energie vyvážily.
Kdo ví? Nechci soudit . Soudí jen vesmír.

Moje duše si vybrala nějakou cestu a soudí ji i tebe vesmír ...
Soud od tebe se mi třebas nemusí líbit, ale to není na mě... vesmír je spravedlivý...

Vše je podstatné i nepodstatné... nelze říci, že jedno podstatné je a druhé není... až dojde na to malé kolečko a bude řada na něj, tak bude to nejdůležitější ze všech...

Zdá se ti, že se opakuji? To asi proto, že důležité věci je třeba opakovat :-)

Od mě dostaneš jen tolik kolik uneseš, víc ne... a jen zlehka a pomaloučku...

Víš co se říká, spěchej pomalu... času sice není nazbyt a je třeba si rozvrhnout správně síly, aby jsi vydržel/a celou cestu po mém boku, pokud chceš se mnou jít a nahlédnout do toho jak to vidím já.

A kdo ví, zda je nějaký cíl, zda se netočíme v kruhu... no mám na to tři teorie... všechny se zdají být správné a přitom je každá zcela jiná... jako by existovalo cest povícero... bylo více možností...

Chceš se o tom něco dozvědět? Jde o celek, jak to všechno vypadá zvenčí... to je to nad čím jsem kdysi uvažoval... jestli chceš, tak nad tím taky zapřemýšlej. Třeba se k tomu dostanu a napíšu, co si o tom myslím, ale věřím, že i tak na to přijdeš po čase sám/a :-)

Hele všechno vedlo k dnešku, celý můj i tvůj život a já jsem rád, že jsem. Že ti můžu pomoci na tvé cestě, vlastně naší... jelikož se teď právě spojily, tedy ovšem, pokud sám/a budeš chtít.

Ale přeci jen by si měl/a o mě něco vědět. Víš, už nehledám, tak jako kdysi... našel jsem... dozvěděl se... následně zapomněl... a teď žiji podle těch střípků, co mi zůstaly. Osobně už nad minulostí ani budoucností moc nepřemýšlím, protože se snažím žít tady a teď.

Nikomu to není souzeno vědět, pokud mu to vesmír nepošle...

Takže i ty jsi tu ve správný čas a na správném místě.

Nebudeš to se mnou mít asi jednoduché... v těchto chvílích... kazím ti zábavu, což? ale víš jak... dost jsme oba kecali o blbostech a promarnili tak čas...

To co je skutečně důležité poznáš, když se mnou půjdeš a přijmeš vše, co se ti snažím sdělit.

Jak se k tomu postavíš, je už na tobě.

Nastává doba drilování... ty ode mě, já od tebe...

Asi ti budu nejspíš hodně pokládat otázky, tak se na to připrav. Ne proto, že bych nevěděl (i když je toho ještě hodně co nevím), ale spíš proto, aby jsi nad tím zauvažoval/a a sám/a se pak rozhodl/a.

Ale předtím než začneme... chci se tě zeptat...

Chceš tu hru hrát dál? uneseš to? dáš to? zvážil/a jsi vše?

Pokud ano, tak tu už nemarni čas a podívej se dál....

Ale pokud se se mnou chceš setkat, či si se mnou vyměnit pár řádek, tak to záleží na vesmíru, zda ti to dopřeje... neřeš to, až vesmír dá, tak se uvidíme tak jako tak :-)

Nečekej, že ti hned odpovím, do mailu (a nejen do něj) se dívám, jak kdy a vybírám si, komu odpovím a komu ne, je tedy možné, že tvá otázka zůstane bez odpovědi (je možné, že se mi to ztratí, nebo třebas budu chtít, aby jsi na chvíli o tom zapřemýšlel/a a snažil/a se hledat odpověď sám/a) a budeš na ni muset přijít sám/a, tak prostě popros vesmír, pokud chceš nalézt odpověď a on ti už ukáže cestu, kudy jít dál.

Objednávky zde