Jak fungují?

05.10.2015 11:28

Je vás jistě dost, co o tom víte a ještě víc, co o tom nevědí... Jak tyto věci fungují? Opravdu se kyvadýlko samo hýbe bez našeho fyzického přičinění(pohybu ruky)? Jsou tyto věci ovládány silou vůle nebo je to jen klam? V drtivé většině opravdu hýbeme rukou, ale je to nepatrný pohyb na nějakou změnu. Zbytek pohybu zajistí proudící geomagnetická, statická energie či proudění vzduchu. Jak? Podívejme se nejprve na virguli. Máme zde dva druhy: dřevěnou a ocelovou.
     Dřevěná-dvouruční pracuje na principu nasávání energie ze země přes dřevo do člověka a zpět do země. Proč právě takhle? Zkuste si najít silný pramen a pusťte virguli. Pokaždé zkončí v jednom a tom samém místě, pokud by to bylo obráceně, tak bude lítat na všechny možné strany, kam ji namíříme(jako prak). Tento způsob hledání "vody" není pro tělo tak náročný, protože využívá nasávání energie a tudíž nedochází k vyčerpání či únavě.
    Ocelová-jednoruční funguje na odlišném principu. Mezi prsty(většinou palec a ukazováček) se vytvoří slabé napětí, které prochází drátem a vytvoří elektromagnetické pole kolem drátu. Dlaň zde působí jako magnet, který přitahuje a odpuzuje drát. Zároveň dochází ke změnám teploty dlaně a tím i k proudění vzduchu, což pomáhá přitažení či odpuzení drátu-aerodynamika. Třešničkou na dortu je vlastní pohyb ruky či náklon aniž si to uvědomujeme. Hledání vody: voda má tu vlastnost, že se stále točí jedním směrem, ikdyž je relativně v klidu a tudíž vytváří toto geomagnetické pole na které reaguje virgule stejně jako na magnet... Proč ale při hledání geomagnetických zón ukazuje pouze na okraje těchto zón? Okraj každé zóny je tím nejsilnějším místem geomagnetizmu tak, jak konec kabiny na centrifuze. Virgule narozdíl od kyvadla nemá možnost zintenzivnit pohyb při průchodu zónou. Zajímavé také je, že nedokáže najít střed této zóny, pokud nenajde druhý okraj zóny. Proč? Virgule je totiž ovládána přímo naším tělem a tím co víme. Tím se dostáváme k otázkám, které nevíme a ptáme se kdo, kde, kdy, jak, proč... atd. Jak tohle virgule ví? Ona to neví... víme to my, protože se z nás stane přijímač, je to vidět na změnách v naší auře, která dává pokyny virguli a ruce v níž ji držíme. Tento způsob hledání odpovědi je vždy náročný hlavně proto, že vydáváme svoji vlastní energii na zjištění jiné energie. Projevuje se to hlavně zvýšeným "pískáním" v uších, pnutím pokožky, nestejnoměrným pocením, rozmazanými okraji předmětů až po naprostou "hluchotu" a vize v bdělém stavu... člověk je v tranzu.