Význam karet

Úvodem jen tolik, že dobrý vykladač, či vykladačka si všímají nejen toho, co jednotlivá karta znamená sama o sobě, ale i toho, co říkají i karty ležící nejčastěji vlevo, někdy také podn ní nabo nad ní, či vedle ní. Neboť tyto karty mohou věštbu zmírnit nebo také zhoršit.

Následující vysvětlení významu karet je sice obšírné, ale právě proto spolehlivé a hlásá věštbu s překvapujícími podrobnostmi. Vyžaduje to však stálý cvik, potřebnou zběhlost ve významech karet a dokonalou znalost všech vysvětlení.

Pokud při věštbě na něco zapomeneme, či si nepamatujeme některý význam, tak není třeba věšet hlavu, vždy nám může pomoci ještě obrázek karty, který je tam nakreslený. Je vždy nakreslen tak, aby nám pomohl najít význam jednotlivé karty. Je dobré si pamatovat, že zelené karty jsou o cestách, ať už klasických, nebo těch životních, červené karty jsou karty lásky, kulové jsou karty štěstí a žaludské jsou karty neštěstí.

Pokud začínáte, tak si nemusíte pamatovat úplně všechno, důležité je, aby jste si pamatovali základní význam jednotlivé karty, to bohatě postačí. Karty, které leží kolem ní věštbu jen upřesňují. Ale pokud děláme výklad na několikrát, tak se dopátráme stejného výsledku, jako když by jsme znali všechny významy karet.