Výklad z karet

Jelikož se jedná o karty, tak budu psát jen o nich, ale platí to o veškerém věštění či vizích...

První věcí je, jak moc těm kartám věříte, že říkají pravdu. Tzn. při "nemilých" výkladech raději vyložit na několikrát, jednou či dvakrát je málo. Čím horší věci vám karty ukazují, tím víc to chce výkladů. Už jen proto, aby jste viděli víc podrobností a taky, aby jste si je několikrát potvrdili či vyvrátili, co vám karty ukazují... Když už tedy máte jakoby "jistotu", že víte, co se stane, tak hned neříkejte špatné věci. Důvodů je hned několik:

1. nejdůležitější věc je psychologie!!!

Tím, že dotyčnému řeknete, že se něco neblaze odehraje, tak si to on sám jakoby vsugeruje. Ani tak nezáleží na tom, zda vám při tom výkladu věří či nikoli, ale uloží se mu to do podvědomí. Pokud nějaká podobná situace nastane, tak to může mít katastrofální následky tím, že si na to vzpomene a v podstatě ho to rozhodí natolik, že nezachová chladnou hlavu.

2. vidíte budoucnost

a v tu chvíli, co ji vidíte, tak už je vlastně jiná, protože už o ni víte. To znamená, že ji můžete zvrátit. Zde je asi jedna z nejsložitějších věcí výkladu... Opět je to o psychologii. Nebuďte konkrétní. Řekněte to v tomto či podobném stylu:    Něco málo se ti přihodí (i když víte že jde o smrt), ale není to tak podstatný, protože ty jsi tak opatrný, že se tak maximálně o něco škrábneš...
Tohle je hodně podstatné!!! Tím, že to povíte právě takto, tak to můžete zvrátit.

3. Karty jsou "svině" a lžou

Nevykládej karty lidem, co nevěří ve váš výklad, či vám zrovna není dobře nebo se na to necítíte... obrátí se to buď proti vám nebo proti nim a to bohužel vždy, takže pozor na to.

4. Ověření

Pokud ovládáte i jiný druh věštby, tak si to ověřte i přes něj (chirologie, chiromantie, meditace atd.) a klidně nechte dotyčného den dva čekat(pokud to má do tý doby čas) a teprve pak mu řekněte celou ověřenou věštbu.

5. Karma

Pokaždé, když děláte výklad, tak si ji zatěžujete nebo také naopak zlepšujete a totéž platí u toho, kdo si nechává vykládat budoucnost... to byl také jeden z důvodů, proč jsem toho na čas nechal. Může se vám totiž stát, že se vám díky tomu začne "nedařit" věštit dobrý věci a čím víc budete věštit, tak tím víc negativity budete předpovídat...

6. Neměnná budoucnost

Některé věci se prostě "musí" stát, aby se vyrovnaly karmické misky vah... a vy s tím nic nenaděláte a ani ten dotyčný. Maximálně to odvrátíte o několik dní(let) a pak to bude ještě horší(pokud se ten dotyčný radikálně nezmění)...

7. Obětování (dotyk ruky)

pokud budete vykládat z ruky, či dlouho podržíte dotyčnému ruku(stačí i při rozloučení), tak lze ty špatné věci jakoby "nasát" na sebe, pokud by to pro dotyčného znamenalo smrt... chce to ale hodně cviku a znalostí!!! Hlavně proto, aby jste se toho pak dokázali sami zbavit a nezůstalo vám to "přišito". Udělal jsem to všehovšudy dvakrát a dost mi to změnilo život naruby(přišilo se mi to). Než se o to vůbec budete pokoušet, tak si o tom přečtěte co možná nejvíc. Neznalost se nevyplácí.

8. Aura

neustále udržovat svoji auru co nejvíce čistou, tzn. po každém výkladu si umýt ruce čistou vodou, či alespoň částečně ji "pozměnit" pomocí svíčky (promnout si nad svíčkou ruce).

9. Umění vyrovnat se tím.

 hmm... neřekl by jsem, že jsem se s některými výklady vyrovnal úplně. Něco jsem také mohl udělat jinak a do dneška mě to štve, ale poučil jsem se z toho a to je důležitější... neudělat stejnou chybu po druhé... v tu danou chvíli jsem udělal vše, co bylo v mých silách, tak se tím netrápím. Zbytečně by jsem tak mohl vyvolat daleko horší věci... Karty jsou jen nástroj(prodloužená ruka), stejně jak kyvadlo či cokoli jiného... všechna síla je v nás a záleží, jak s ní hodláme naložit... čím více budete pozitivní, tím víc se to projeví... jak v kartách, tak v jakýchkoli věštbách i v reálném životě...

10. Je to dar i prokletí zároveň

Tak se s tím za včas srovnejte, už se toho totiž nezbavíte a přijdou daleko těžší věci, se kterýma se budete muset v životě vyrovnat... koho necháte zemřít a komu dopřejete život a věřtě mi, že bude jen jedna možnost. Budete se muset rozhodnout... žádný učený z nebe nespadl... a jen "blbé ovce" vzdávají život bez boje... Je to hodně tvrdě řečeno, ale každý si tím prošel nebo teprve projde... záleží, jak jste duševně daleko. Čím jste dál, tím ty zkoušky jsou těžší... Je to snad důvod vzdávat to, či o sobě pochybovat? Není. Jste jen na prahu jedné z těchto zkoušek a záleží na vás, zda ji zvládnete či budete dělat "reparát". Takže mnoho zdaru.