997 let života

Chcete se tolika let dožít, ale připadá vám to nemožné? Věřte mi, není! Teď si nejspíš říkáte, že jsme se úplně pomátl, ale opak je pravdou. Pokud se tedy chcete tohoto věku dožít, tak nevěšte hlavu. Se vším vám pomůžu...  Pro začátek stačí jen dodržet pár zásad, z nichž nejdůležitější jsou tyto čtyři:    

Zdá se vám to nesnadné, ne-li nemožné? Opět si s tím nedělejte starosti, připravil jsem pro vás program, který stačí jen dodržet. Nečeká vás při tom strádání, ani žádné další velké změny v životě. Jedinou změnu, kterou pocítíte bude neskutečně velká radost ze života, spousta energie a v neposlední řadě "věčné" mládí.

Nyní se podíváme na jednu zajímavou rovnici, která ukazuje, tak to celé vlastně funguje a co je třeba pochopit. První jsou česká slova pod nimi anglický překlad a dolejc je ke každému písmenu přiřazeno číslo z chaledejské abecedy a následně je to sečteno dohromady. Jak můžete vidět, tak se obě strany rovnice rovnají, je to tedy pravda. Současně také můžete prohodit víru s vůlí a bude se to rovnat... platí tam totiž stejné zákonitosti, jen jde o jinou vibraci.

víra = vůle + energie + emoce
faith = volition + energy + emotion
51145 = 67314175 + 555231 + 5474175
16 = 34 + 21 + 33

16(1+6=7) = 88 (8+8=16=1+6=7)

Kdo ví, ten rozumí, kdo neví, ten se musí naučit porozumnět, pokud chce žít "věčně".

E=m*c*c (tento vzoreček jistě znáte, ale má i duchovní podtext, který vám také někdy vysvětlím) 


Jaké je to být dýchavcem a jaká je ta cesta?

 

Složitá, nebezpečná, ale dá se zvládnout!!!


Barevná terapie a regenerace buněk to je základ, bez kterého se neobejdete, pokud chcete být dýchavcem a tudíž existovat, ale opravdu pozor čas, 21let má svůj důvod, tělo to nemusí vydržet, pokud je doba kratší!!! Já to sice přešel "vceku" bez úhony za 9 měsíců, ale byla doba, kdy jsem měl na kahánku... hlavně proto, že jsem to ještě tak dobře neuměl a nejen proto. Chce to opravdu hodně silnou vůli!!! Asi takovou, jako chodit po vodě, což hodlám teprve zkusit.

Dělal jsem v té době na sobě "pokusů" víc zaráz, což mozek jaksi neustál ... pak je docela problém ho "uchladit" studená voda nestačila... byl potřeba led a ne zrovna malo... víte, jak se lidově říká, že se někomu tzv. zavařil mozek?... tak teď už vím, že to není jen takové pořekadlo, ale že to má reálný základ, právě při tomto přechodu, kdy to chce dotyčný urychlit... a bez včasné pomoci je po něm veta... ostatně i u mnichů v tibetu znají něco podobného... taky nemůžete zkoušet všechno hned, protože vás to může zabít... tělo na to není připravené, natož pak zvyklé... i to číslo "pí" o tom "mluví"... prostě je toho víc... chce si to opravdu sednout a hodně studovat. Času není nazbyt... ale spěchat se taky nevyplácí viz. má zkušenost nebo-li spěchej pomalu!!! Jinak je to nedocenitelná zkušenost, když nemusíte nic jest, ani pít a jste opravdu šíleně nabytí tou energií, která ve vás víří... nejen, že to nezapomenete, ale je to horší jak droga... nevím, jak to popsat... lehkost ve všem, co děláte, a najednou si uvědomíte, že to opravdu lze a že toho lze daleko víc, a že ten "věčný" život (kolem 1000 let) není až tak nereálnej, jak se na první pohled zdálo... jenže si taky uvědomíte ty horší věci, že přežijete drtivou většinu svých známých a kamarádů a hlavně rodinu, která pro toto nemá vůbec pochopení... což... mno... však to poznáte, až tam dojdete... Každopádně to za to stojí!!! A víte, co je na tom nejhezčí? Ta zkušenost, kterou vámi nikdo nemůže vyvrátit ani vzít, protože již nežijete, ale existujete...

mimochodem... podívejte se na číslo "pí"... není to jen obyčejné číslo... je to postup, jak dosáhnout tohto "cíle", ale tím cílem není dlouhý život... cílem je existovat!!! Jakmile pochopíte Bibli a význam slova BIBLE, tak se vám pak otevřou i další možnosti jako je tato: Kdysi jsme začali jako trojice (tělo, duše a duch) a dál jsme pokračovali již podle předem přesně vymezeného plánu "pí" (3,1415926535...). Jenže my teď nevíme, kde se právě v této kombinaci čísel nacházíme. Víme však, že když "půjdeme" v duchu tohoto čísla, tak budeme růst a nezanikneme...

O čem tedy "pí" vlastně je?

Znova se podívejte na to číslo a srovnejte to s tím, co teď budu psát. Je tedy třeba uvědomit si svoji trialitu(3) viz odstavec nahoře, aby jsme si uvědomili sebe sama jako celek(1), tím se dostáváme do čtvrté dimenze vnímání(4), že vše je prostorové a já=my (1), díky tomu jsme získali další dimenzi pohledu(5), že zánik(9) něčeho/někoho může být i naším zánikem, jelikož žijeme v několika tělech zároveň, jde tedy jen o jiný úhel pohledu(2), což vede k vzájemné lásce(6) a opět k širšímu vnímání (5) našeho "Já"(3), což dál rozšiřuje vnímání(5) atd.

To je jen jako ukázka toho, že je třeba matematiku i čísla v ní vnímat i jinak, než jsme zvyklí (jako obrázky a příběhy) a opravdu se nad nimi hluboce zamyslet a pak nám vyvstanou před očima netušené možnosti, které kupodivu dávají smysl... Konečně tedy víme, co znamená "pí" a tím jsme našli si svoje rozřešení, či rozhřešení? Trefné, že... Je zde použito numerologie, kterou jsem si sám vytvořil a která jediná na tohle sedí a tak se mi potvrdilo, že je správná.

 

Pročtěte si tu moji "Teorii všeho" od začátku a pochopíte. A víte, co je na tom ještě "zvláštní", že má "jen" deset částí... nepřipomíná vám to něco? Sám nevím, proč v ní nepokračuju, byť to není konec, ale prostě není chuť, či co... prostě to nějak nejde... což je zajímavé, podivné a zarážející zároveň... Nejspíš to tak má zůstat... 10 zákonů.

Jo a poslední věc, otočí vám to život úplně naruby... poznáte věci, co jste nepoznali, neviděli, ani neslyšeli a budete i vědět! Nebudete přemýšlet, ale vědět! Prostě je to obrovská změna! I ve vnímání tohoto světa, lidí kolem a tak...

A pokud si myslíte, že jsem se zbláznil, tak vám to neberu, je to váš názor a pro takové lidi mám pochopení...